XVII. ročník soutěže v anglickém jazyce

 

SEND A POSTCARD

 

VIDEO POHLEDNICE Z MÉHO MĚSTA

 

Nominační a výsledková listina pro všechny kategorie

KATEGORIE SKUPIN

 

1. kategorie skupin žáků 1. až 3. tříd základních škol

V této kategorii nesoutěžil žádný snímek.

 

2. kategorie skupin žáků 4. a 5. tříd základních škol

Pořadí Název snímku Škola
1. THE ALPHABET OF OUR TOWN ZŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, ŠAFAŘÍKOVA 726
2. VIDEO POST FROM MY CITY (PILSEN) TYRŠOVA ZŠ A MŠ ČERNICE
3. MR. BEAN IS GOING TO KAROLINKA ZŠ A MŠ KAROLINKA
4. OUR OSTRAVA ZŠ OSTRAVA, ZELENÁ 42
5. DREAM ABOUT BRNO ZŠ A MŠ BRNO, KOTLÁŘSKÁ
6. TRAVEL THROUGH BRNO ZŠ A MŠ BRNO, KOTLÁŘSKÁ
7. POSTCARD FROM PRAGUE ZŠ GLOWACKÉHO, PRAHA – TRÓJA
8. WELCOME TO BRNO, GEORGE ZŠ A MŠ BRNO, KOTLÁŘSKÁ
9. OUR TOWN FROM OUR VIEW ZŠ ŠKOLNÍ 75 PŘÍBRAM

 

3. kategorie skupin žáků 6. a 7. tříd základních škol a studenti primy a sekundy víceletých gymnázií

Pořadí Název snímku Škola
1. LITOMYŠL THE RENAISSANCE TOWN OF MODERN ARCHITECTURE ZŠ LITOMYŠL, U ŠKOLEK 1117
2. THE MINING MUZEUM LANDEK ZŠ A. HRDLIČKY, OSTRAVA
3.* DOUBRAVKA TEPLICE GYMNÁZIUM TEPLICE
3. A TRIP TO BRNO ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ BRNO
4. WELCOME TO DOBRUŠKA 2018 GYMNÁZIUM DOBRUŠKA
5. WELCOME TO KARVINÁ ZŠ A MŠ S POLSKÝM JAZYKEM VYUČOVACÍM, KARVINÁ – FRYŠTÁT
6. VIDEO POHLEDNICE VYŠKOV GYMNÁZIUM A SOŠ ZDRAVOTNICKÁ A EKONOMICKÁ VYŠKOV
7. VIDEO POHLEDNICE Z HORNÍ BŘÍZY MASARYKOVA ZŠ HORNÍ BŘÍZA
8. VIDEOPOSTCARD FROM UHLÍŘSKÉ JANOVICE ZŠ UHLÍŘSKÉ JANOVICE
9. OUR VILLAGE STRÁNÍ ZŠ A ZUŠ STRÁNÍ
10. TEPLICE – POHLEDNICE Z MÉHO MĚSTA GYMNÁZIUM TEPLICE
11. POHLEDNICE Z MÉHO MĚSTA – TEPLICE GYMNÁZIUM TEPLICE
12. SEND A POSTCARD: OSTRAVA – JIH ZŠ MUDR. EMÍLIE LUKÁŠOVÉ OSTRAVA – HRABŮVKA
13. WELCOME TO BRNO ZŠ ŘEHOŘOVA 3
14. PŘÍBRAM VIDEO POSTCARD ZÁKLADNÍ ŠKOLA, PŘÍBRAM II, JIRÁSKOVY SADY 273
15. OUR TOWN AND OUR SCHOOL ZŠ ŠKOLNÍ 75 PŘÍBRAM

* Tvůrcům snímku bylo porotou dodatečně uděleno 3. místo. Snímek nebylo možné díky technické chybě hodnotit v řádném termínu.

4. kategorie skupin žáků 8. a 9. tříd základních škol a studenti a tercie a kvarty víceletých gymnázií

Pořadí Název snímku Škola
1. FOLK CUSTOMS AND TRADITIONS IN BŘECLAV ZŠ BŘECLAV, SLOVÁCKÁ 40
2. THE LURE OF LONDON OR RATHER KOLÍN? GYMNÁZIUM KOLÍN
3. THROUGH THE CENTURIES OF PRAGUE ZŠ, PRAHA 13, MLÁDÍ 135
4. BISCUITROPOLIS GYMNÁZIUM TEPLICE
5. DOG ADVENTURE IN TEPLICE GYMNÁZIUM TEPLICE
6. TOWN OF ŠVANDA DUDÁK GYMNÁZIUM STRAKONICE
7. A POSTCARD FROM TEPLICE ZŠ S RVTV, TEPLICE, NA STÍNADLECH
8. VIZITKA ŘÍČAN 2. ZŠ ŘÍČANY
9. 10 FACTS ABOUT ŠTÍTINA YOU DIDN'T KNOW BEFORE! ZŠ GENERÁLA HELIODORA PÍKY A MŠ ŠTÍTINA
10. SEND A POSTCARD FROM BRNO MASARYKOVA ZŠ A MŠ BRNO
11. OUR TOWN KARVINÁ ZŠ A MŠ S POLSKÝM JAZYKEM VYUČOVACÍM, KARVINÁ – FRYŠTÁT
12. PRAGUE SUBWAY GYMNÁZIUM, PRAHA 4, POSTUPICKÁ

 

 

KATEGORIE JEDNOTLIVCŮ

1. kategorie jednotlivců žáků 1. až 3. tříd základních škol

V této kategorii jednotlivců nebyl zastoupený žádný soutěžní snímek.

 

2. kategorie jednotlivců žáků 4. a 5. tříd základních škol

Pořadí Název snímku Soutěžící – Škola
3. MY PRAGUE Arseny Pashkovsky – ZŠ BŘÍ VENCLÍKŮ PRAHA 
4. THE PLACE WHERE I LIVE Tereza Svojtková – ZŠ ŠKOLNÍ 75 PŘÍBRAM
THE PLACE WHERE I LIVE Miroslav Veselý – ZŠ ŠKOLNÍ 75 PŘÍBRAM

Soutěžní porota v této kategorii neudělila 1. ani 2. místo.

 

3. kategorie jednotlivců žáků 6. a 7. tříd základních škol a studenti primy a sekundy víceletých gymnázií

Pořadí Název snímku Soutěžící – Škola
1. VIDEOPOSTCARD FROM JIHLAVA Šimon Škrdla – ZŠ A MŠ JIHLAVA, NAD PLOVÁRNOU 5
4. TEPLICE – A SONG  Kateřina Matušková – GYMNÁZIUM TEPLICE

Soutěžní porota v této kategorii neudělila 2. ani 3. místo.

 

4. kategorie jednotlivců žáků 8. a 9. tříd základních škol a kvinty a sexty víceletých gymnázií

Nominace Název snímku Soutěžící – Škola
1. ALL ABOUT MILOVICE Filip Carva – ZŠ T.G. MASARYKA MILOVICE

Pohled do sálu při slavnostním vyhlášení výsledků soutěže 22. května 2018.

Pohled do sálu při slavnostním vyhlášení výsledků soutěže 22. května 2018.

 

Organizátoři a soutěžní porota děkují všem účastníkům soutěže, kteří přihlásili své snímky. Gratulujeme nominovaným, kteří budou pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků 17. ročníku soutěže, na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

 

Porota 17. ročníku pracovala ve složení:

Barbora Müller Dočkalová – učitelka angličtiny, Katedra anglického jazyka a literatury, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, členka poroty
Jane Sowada Hasík – učitelka angličtiny, rodilá mluvčí, Young Life, členka poroty
Jan Jirák – odborník na video a film, AV-Park, člen poroty
Dana Mašínová – učitelka angličtiny ve svobodném povolání, členka poroty
Kristýna Poesová – učitelka angličtiny, Katedra anglického jazyka a literatury, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, členka poroty
Norbert Tlustý – učitel angličtiny, autor a organizátor soutěže, ZŠ, Praha 13, Mládí 135, předseda poroty
Steve Raymond Watts – lektor angličtiny, rodilý mluvčí, kreativní ředitel společnosti Wattsenglish, Ltd., člen poroty

Pozn.: Čtvrtou kategorii skupin posuzovala porota bez účasti předsedy poroty, který působí na pořádající škole.

Děkujeme všem sponzorům za ceny věnované do soutěže, finanční prostředky a podporu.
Autoři a organizátoři soutěže: Mgr. Norbert Tlustý a PhDr. Doubravka Matulová ZŠ, Praha 13, Mládí 135.

 

British council 75 years of cultural relations CK Kristof OXFORD R&R
LINGEA MŠMT
CAMBRIDGE MACMILLAN DIS MEDIA ÚMČ Praha 13
Video pohlednice z mého města