XVI. ročník soutěže v anglickém jazyce

 

SEND A POSTCARD

 

VIDEO POHLEDNICE Z MÉHO MĚSTA

 

Výsledková listina pro všechny kategorie

KATEGORIE SKUPIN

1. kategorie skupin žáků 1. až 3. tříd základních škol

Název snímku Škola
Welcome to Ostrava Španielova 6227/3, 708 00 Ostrava-Poruba

V této kategorii soutěžil jediný snímek, který nebyl nominován na hlavní cenu.

2. kategorie skupin žáků 4. a 5. tříd základních škol

Pořadí Název snímku Škola
1. Soutěžní porota neudělila 1. místo
2. The Oldest and Newest Building in Říčany Profi English, Domažlická 1692, Říčany
3. A Day Out at the ZOO ZŠ s RVJ Praha 4, K Milíčovu 674
4. Travel – Mania from Brno – Vinohrady ZŠ Mutěnická 4164/23, Brno
5. Šenov News ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040
6. Dream about the Unicorn FZŠ Trávníčkova 1744, Praha 5
7. Červená Karkulka – Busy Week in Klenovice na Hané ZŠ Klenovice na Hané 231

3. kategorie skupin žáků 6. a 7. tříd základních škol a studenti primy a sekundy víceletých gymnázií

Pořadí Název snímku Škola
1. The Town We Love to Live in – Kolín Gymnázium Kolín, Žižkova 162
2. Soutěžní porota neudělila 2. místo
3. How Class 7B Saved Christmas ZŠ Břeclav, Slovácká 40, p. o.
4 Wonders of Břeclav ZŠ Břeclav, Slovácká 40, p. o.
5 Students from Hogwarts in Mikulčice ZŠ a MŠ, Mikulčice 555, p. o., 
6 Videopohlednice Velké Losiny 2017 ZŠ Velké Losiny, Osvobození 350
7 Videocard from Dolní Kounice ZŠ a MŠ Dolní Kounice, Smetanova 2
8 Dobris – Town of Culture, History and Sport 2. ZŠ Dobříš, Školní 1035

Snímek na 1. místě si můžete prohlédnout kliknutím na jeho název.

4. kategorie skupin žáků 8. a 9. tříd základních škol a studenti a tercie a kvarty víceletých gymnázií

Nominace Název snímku Škola
1. Mysterious Thief ZŠ, Praha 13, Mládí 135
2. Together Again ZŠ, Praha 13, Mládí 135
3. He Had Already Been Dead for Me Before I Shot Him Dead ZŠ, Praha 13, Mládí 135
4 Traveling in History of Teplice Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
5 Crazy Show – PRAGUE ZŠ Kuncova 1580/1, Praha 13
6 Duchcov Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
7 Postcard from Řepiště ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320
8 Our Village ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320
9 Jablonec nad Nisou Gymnázium Dr. Randy, Jablonec n. Nisou, Dr. Randy 13
10 Our Town Strážnice ZŠ M. Kudeříkové, Strážnice, Příční 1365
11 The Monuments of Our City ZŠ a MŠ Brtnice, Školní 725
12 Jaga-Jaga Teplice Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
13 Videopohlednice Teplice Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
14 Videopohlednice z Teplic Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
15 Teplice Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
16 Bílina – Videopohlednice Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
17 Video-postcard from Hořovice Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617
18 Vintage in Mělník ZŠ Mělník – Pšovka, Blahoslavova 2461
19 Teplice By GYMTCE 3.A Gymnázium Teplice, Čs. Dobrovolců 530/11
20 Videopohlednice z Karlových Varů Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, p. o.
21 Our City ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

Snímek na 1. místě si můžete prohlédnout kliknutím na jeho název.

 

KATEGORIE JEDNOTLIVCŮ

1. kategorie jednotlivců žáků 1. až 3. tříd základních škol

V této kategorii jednotlivců nebyl zastoupený žádný soutěžní snímek.

 

2. kategorie jednotlivců žáků 4. a 5. tříd základních škol

Pořadí Název snímku Soutěžící – Škola
1. a 2. Soutěžní porota neudělila 1. a 2. místo
3. Postcard from Most Eliška Soukupová – ZŠ Svážná 2342, Most

 

3. kategorie jednotlivců žáků 6. a 7. tříd základních škol a studenti primy a sekundy víceletých gymnázií

Nominace Název snímku Soutěžící – Škola
1. The Pathway through Centuries Matěj Markl – ZŠ Litomyšl, U Školek 1117

Snímek na 1. místě si můžete prohlédnout kliknutím na jeho název.

 

4. kategorie jednotlivců žáků 8. a 9. tříd základních škol a kvinty a sexty víceletých gymnázií

Název snímku Soutěžící – Škola
Document about Bludov Jiří Sadil – Gymnázium Šumperk, Masarykovo náměstí 8
V této kategorii soutěžil jediný snímek, který nebyl nominován na hlavní cenu

 

Organizátoři a soutěžní porota děkují všem účastníkům soutěže, kteří přihlásili své snímky. Gratulujeme vítězům. Vyhlášení výsledků 16. ročníku soutěže, proběhlo na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

 

Porota 16. ročníku pracovala ve složení:

Deanna Nadine Barešová – učitelka angličtiny, rodilá mluvčí, jednatelka společnosti LEAP CZ, s. r. o., členka poroty
Barbora Müller Dočkalová – učitelka angličtiny, Katedra anglického jazyka a literatury, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, členka poroty
Jane Sowada Hasík – učitelka angličtiny, rodilá mluvčí, Young Life, členka poroty
Jan Jirák – odborník na video a film, AV-Park, člen poroty
Dana Mašínová – učitelka angličtiny ve svobodném povolání, členka poroty
Norbert Tlustý – učitel angličtiny, autor a organizátor soutěže, ZŠ, Praha 13, Mládí 135, předseda poroty
Steve Raymond Watts – lektor angličtiny, rodilý mluvčí, kreativní ředitel společnosti Wattsenglish, Ltd., člen poroty

Pozn.: Čtvrtou kategorii skupin posuzovala porota bez účasti předsedy poroty, který působí na pořádající škole.

Děkujeme všem sponzorům za ceny věnované do soutěže, finanční prostředky a podporu.
Autoři a organizátoři soutěže: Mgr. Norbert Tlustý a PhDr. Doubravka Matulová ve spolupráci s dalšími vyučujícími angličtiny na ZŠ, Praha 13, Mládí 135.

 

British council 75 years of cultural relations CK Kristof OXFORD R&R
BRIDGE Publishing house LINGEA MŠMT Bohemian Ventures
CAMBRIDGE MACMILLAN DIS MEDIA ÚMČ Praha 13
Video pohlednice z mého města